Pevná linka (VoIP)

Anketa

Jaký typ připojení používáte u Vás doma nejčastěji?

 bosuy k tarifům

 

 

Doporuč a získej - stálá akce:

Za každé doporučení Vašeho známého, který by rád připojení k internetu, získáváte 2 měsíce připojení zdarma.  Vámi doporučený známý od nás dostane také 1. měsíc z vybraného tarifu zdarma. Platí pro domácí i firemní uživatele. Abychom Vám mohli dát tento bonus, zašlete nám prosím kontakt na Vašeho známého, domluvíme se s ním na termínu návštěvy technika, který by mu nejvíce vyhovoval. Sleva se nevztahuje na cenu instalačních poplatků, pouze na zvolený měsíční tarif.


Přechod od přímé konkurence :

V případě, že přecházíte od přímé konkurence (jiné bezdrátové připojení) dostáváte automaticky 3 měsíce zdarma (platí při uzavření smlouvy na 1 rok). Pokud vlastníte zařízení vhodné pro připojení do naší sítě, můžete získat až 6 měsíců z Vašeho tarifu zdarma (netýká se instalačního poplatku u vybraných tarifů a je podmíněno smlouvou na 2 roky).


WIFI routery k tarifům:

Tarif Home a vyšší : Zdarma  WIFI router pro domácí bezdrátové pokrytí, který je automaticky dodán v případě závazku na 1 rok a to zdarma !

Tarif Maxi : Zdarma WIFI router a bezdrátový VoIP telefon Siemens C610IP , který je automaticky dodán v případě závazku na 1 rok, taktéž zdarma !

Firemní tarify - web zdarma :

Ke všem firemním tarifům F2 a výše Vám zdarma připravíme základní webovou prezentaci s hostingem u nás, za který nic neplatíte ! V případě požadavku pro Vás můžeme zpracovat kompletní návrh a tvorbu složitějších portálů za velmi výhodné ceny.


Bytové a panelové domy :

Zdarma u Vás vybudujeme kompletní rozvody v panelovém / bytovém domě. Instalace ani zařízení použité u Vás se samozřejmě nijak neplatí. Jednotlivé přípojky řešíme přímo s konkrétním uživatelem. Více informací v kategorii ZDE .

- Instalace ZDARMA, rozvody kabeláže zakončené datovou zásuvkou

- TV rozvody pro satelitní příjem z družic Astra 19.2 a 23 taktéž ZDARMA (při využívání internetu)

- U tarifů PrimeHOME a vyšších WIFI Router ZyXEL zdarma


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com