Pevná linka (VoIP)

Anketa

Jaký typ připojení používáte u Vás doma nejčastěji?
Digitální TV (DVB-T) montáž a servis
PDF Tisk Email

Máte problémy s příjmem digitálního pozemního vysílání, nebo dokonce ještě máte analogový příjem ? Zabýváme se instalací a zapojením set-top-boxů a antén pro DVB-T. Vše Vám zaměříme na nejsilnejší signál profesionálním měřícím přístrojem zn. Trimax. Pro panelové domy a firmy nabízíme možnost kompletního vybudování rozvodů. Pokud je vybudováno i s internetovou přípojkou, vše je zdarma - kabeláž, rozbočovače, zásuvky i práce. Pokud by Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat formulářem, nebo na lince operátora.

 

Z montáže anténní techniky nabízíme :

  • montáž a zaměření signálu, kompletní zapojení
  • dozaměření signálu, pokud se Vám pohnula anténa, profesionálním přístrojem Trimax
  • dodávku jakékoliv anténní techniky, včetně příslušenství
  • možnost vybudování rozvodů pro bytová družstva a panelové domy s více uživateli
  • individuální přístup, konkrétní nabídka dle Vašich požadavků

 

 

Seznam nejžádanějších set-top-boxů a antén :


 

 

Digitální TV

 

Set-top-box TechniSat Digit MF4-T

Set top box TechniSat DIGIT MF4-T umožní snadný a kvalitní příjem digitální pozemní televize DVB-T s možností dalšího dekódování. Dejte přednost skutečné kvalitě! Je vybaven zabudovaným dekodérem CONAX a CI slotem pro vložení dekódovacích modulů, do budoucna možnost rozšíření i o vysílání MPEG-4 pomocí přídavného modulu MPEG4/MPEG2. Přístroj má bezchybnou českou diakritiku v EPG průvodci i teletextu. Maximální využití TV a Rádio předvoleb v přístroji je 4000, teletext s pamětí 1000 stránek, elektronický programový průvodce SFI, rychlá a jednoduchá instalace, české OSD menu, 1x TV Scart , 1x VCR Scart, 2x cinch audio L/R, čtyřmístný displej, digitální audio výstup Dolby Digital AC3 (optický i elektrický), aktualizace firmware pomocí RS232 v PC. Pro příjem programů v MPEG-4 je třeba nahrát do přístroje sw, který podporuje mudul MPEG-4, viz níže sw ke stažení. Na rozdíl od jiných značek a modelů je v příslušenství propojovací kabel s TV Scart-Scart za 100 Kč zdarma!

 

Cena zařízení včetně instalace : 2325,- Kč s DPH

 

 


 

 

Digitální TV

 

Set-top-box TechniSat DigiPal 2 TX

TechniSat DigiPal 2 je set top box pro příjem digitální televize DVB-T. Nabízí nejlepší selekci kanálů z nabízených přistrojů na trhu! TechniSat DigiPal 2 dokonale pracuje nejen ve společných sítích STA. Dejte přednost skutečné kvalitě! Chcete sledovat své oblíbené programy kvalitně a výhodněji než jindy? TechniSat DigiPal 2 umožní snadný a kvalitní příjem digitální pozemní televize DVB-T, je nejprodávanějším přístrojem na trhu. Tento přístroj je vítězem mnoha testů v rámci ČR i Evropy. Frekvenční rozsah VHF (5 - 12 K), UHF (21 - 69K), stříbrný design, 4000 TV a Rádio předvoleb, přehledné české OSD menu, EPG - elektronický programový průvodce s bezchybnou českou diakritikou, možnost napájení do antény 5V, 2x Scart (TV, VCR), digitální audio výstup Dolby Digital (koaxiální), 2x Cinch audio, formát obrazu 4:3/16:9, automatické nebo manuální vyhledávání programů, TXT - podpora teletextu, možnost aktualizace firmware přes MiniDIN3 v PC a další funkce. Přístroj s velkými možnostmi, český manuál přímo od výrobce v balení přístroje. Technisat - nejlepší kvalitu vidíte i slyšíte... Speciální ceny pro současnou digitalizaci v ČR! Na rozdíl od jiných značek a modelů je v příslušenství propojovací kabel s TV Scart-Scart za 100 Kč zdarma!

 

Cena zařízení včetně instalace : 1560,- Kč s DPH

 

 


 

 

Digitální TV

 

Topfield TF 4100 PVRt !! 2 tunery, pevný disk 160 GB !!

Přístroj Topfield TF 4100PVRt je určený pro příjem programů vysílaných v DVB-T. Přijímač umožňuje nahrávání 2 programů zároveň na vestavěný HDD a zároveň přehrávání nahraného pořadu. Přijímač je vybaven 2 tunery, 2x Scart (TV,VCR), 1xCinch video, 2x Cinch audio L/P, dekoder Conax, 2 CI sloty, digitální audio výstup AC3 Dolby Digital (optický), možnost upgrade firmware přes RS232 , jednoduché a přehledné české menu, přepínání obrazu 4:3/16:9 letterbox, 2000 TV a R předvoleb, úprava seznamu oblíbených programů, rodičovský zámek dle stanice nebo vysílaného pořadu, elektronický programový průvodce EPG, podpora teletextu, PIP, přesun programových informací z přijímače do přijímače, podpora her, podpora titulků, dekódování MP3 a další.

 

Cena zařízení včetně instalace : 4922,- Kč s DPH


 


 

Digitální TV

Anténa 45HD Televes 21-69.k 17dB, možnost příjmu DVB-T

Anténa pro příjem kanálů 21 - 69 v pásmu UHF. Zisk až 17dB, s aktivovaným zesilovačem max.29 dB. Délka 1020mm, mohutné provedení, odolnost proti rušení, připojení na F konektor. Inovovaný typ s vestavěným zesilovačem MRD 13dB a BOSS [Balance Output Signal System], který se aktivuje připojením napájení 12 - 24V a automaticky vyrovnává výstupní signál.

 

Cena antény včetně instalace : 2805,- Kč s DPH

 

 


 

 

Pro konkrétní nabídku nás prosím neváhejte kontaktova. Rádi Vám navrhneme zařízení dle Vašich představ.

* V ceně instalace antény nejsou započteny nadstandardní délky kabelů (nad 25m k jednolitvé TV), případné konzole nebo výložníky.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com