Pevná linka (VoIP)

Anketa

Jaký typ připojení používáte u Vás doma nejčastěji?
Internetové připojení - Developeři / novostavby
PDF Tisk Email

Pro developery a firmy,  kteří staví či, plánují nové panelové / bytové domy, nabízíme možnost kompletního vybudování strukturované kabeláže v novostavbě. Vše zakončíme profesionálně zásuvkou. V každém bytě jsou pak dostupné všechny služby - připojení k internetu, telefon, prémiová TV, DVB-T pozemní vysílání. Díky této přípravě ušetříte desítky tisíc za rozvody do bytů a vyvarujete se nevzhledného tahání kabeláže venkem od jednotlivých nájemníků.

 

Pokud plánujete rekonstrukci, rádi Vám pomůžeme vybudovat rozvody ve Vašem domě a doporučíme vhodné technologie pro rozvod internetu, televize a veškerých datových služeb po domě tak, aby vykryli poptávku do budoucna. Vyhnete se tak dodatečnému složitému protahování kabeláže v již zrekonstruovaném domě.

 

Základní informace k naší nabídce, proč zvolit nás ? :

  • Instalace i veškerá kabeláž ZDARMA - vše zakončíme v jednotlivých bytech, proměříme a popíšeme (platí pro bytové a panelové domy)
  • Na střeše je instalován pouze páteřní 10GHz spoj (nebo pevné připojení optikou) k internetu a DVB-T anténa pro příjem digitálního pozemního vysílání. Na půdě - v rozvaděči je vše zakončeno a odtud rozvedeno do jednotlivých bytů.
  • Možnost vybudování rozvodů i dodatečně - vydrážkování a položení pod omítku, nebo do lišty.
  • žádné další antény - paraboly, které si uživatelé pak dávají na balkóny apod. Vše je centrálně jedním rozvodem do každého bytu a řešeno individuelně dle aktuálního zájmu o tarif s daným uživatelem. Stačí zavolat a služba je během 15 min. aktivní.

 

 

V případě Vašeho zájmu, nebo dotazů, nás neváhejte kontaktovat formulářem, na lince operátora, nebo na emailu : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

 

Připojení pro developeryPřipojení pro developeryPřipojení pro developery

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com