Pevná linka (VoIP)

Anketa

Jaký typ připojení používáte u Vás doma nejčastěji?
Internetové připojení - Lokální ISP
PDF Tisk Email

Pro lokální ISP poskytovatele nabízíme vysokorychlostní páteřní připojení v pásmu 10,17,24,80GHz i s možností pevného připojení přímo z některého z našich páteřních vysílačů po Táborsku.

Pro celorepublikové a nadnárodní ISP nabízíme také možnost vytvoření lastmile spoje skrze naši síť, nebo připojení Vašeho klienta v lokalitě Táborsko / Milevsko


Nedosáhnete na některého z Vašich klientů / potencionálních zákazníků? Pokud je v našem dosahu, můžeme ho připojit skrze naše vysílače. Varianta připojení může být buď s naším tarifem (velkoobchodní ceny dle počtu klientů) nebo pomocí odprodané konektivity v dané lokalitě - rychlost dle Vašich požadavků. V obouch případech dostáváte detailní přehled o stavu přípojky, dohled nad vytížením, grafem signálu (TX,RX, CCQ a průměrná komunikační rychlost). Všechny grafy jsou dostupné v denní, týdenní, měsíční a roční statistice. Samozřejmostí je non-stop monitoring s SMS a emailovou notifikací Vámi zvoleného kontaktu v případě jakéhokoliv problému. V případě zájmu o tuto službu nás prosím kontaktujte přes formulář, nebo linku operátora.


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com