Pevná linka (VoIP)

Anketa

Jaký typ připojení používáte u Vás doma nejčastěji?
Kariéra v PrimeNET.CZ
PDF Tisk Email

*dříve zvěřejněné nabídky zaměstnání - již není aktuální

Obchodní zástupce pro nabízení telekomunikačních služeb

náplňí práce bude :

  • vyhledávání nový zákazníků na Táborsku, domlouvání nových (nepokrytých) lokalit
  • péče o stávající zákazníky, případná nabídka nových služeb
  • příprava, organizace a starost o reklamní kampaně

požadujeme :

  • výborné komunikační schopnosti
  • práce na PC - zpracovávání nabídek
  • přehled v IT a bezdrátových technologiích
  • zájem o další vzdělávání a obor telekomunikací
  • řidičské oprávnění skupiny B

nabízíme :

  • Práce na HPP nebo externě na ŽL
  • flexibilní pracovní doba
  • nadstandardní hodnocení v závislosti na výsledcích
  • školení, reklamní akce s našimi dodavateli
  • 4 týdny dovolené, příspěvek na stravování
  • benefity : internet zdarma i domu, telefon, notebook, po dohodě vůz k osobnímu používání

Místo práce : Táborsko

Technik pro bezdrátové a kabelové sítě

  • servis a instalace nových přípojek
  • servis u zákazníků (PC, WIFI zařízení apod.)
  • správa a údržba páteřní sítě, aktivní dohled nad dostupností

  • znalost sítí (MS Windows, Linux výhodou)
  • znalost Router OS (Mikrotik) a UBNT (AirOS)
  • přehled v IT a bezdrátových technologiích - nutností !
  • zájem o další vzdělávání a obor telekomunikací (Správa 10GHz páteřních spojů, optické sítě, servery)
  • samostatnost, spolehlivost a kreativitu
  • ochotu pracovat i mimo běžnou pracovní dobu
  • technická zručnost, nebát se práce ve výškách (střechy, stožáry...)

nabízíme :

  • hodnocení v závislosti na aktivitě
  • benefity : internet domů zdarma, telefon (s mobilním internetem), notebook
  • nástupní plat 16.000,-  + prémie za splněné úkoly

Místo práce : převážně Táborsko

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com